Korekta lakieru samochodowego, usuwanie rys z lakieru Piotrków

Adamex czyszczenie aut Piotrków

Detailing i korekta lakieru samochodowego

Oferta delailingu samochodowego skierowana jest dla każdego, kto chce aby jego auto lśniło i pachniało jak nowe. Usługa ta polega na szczególnie dokładnym czyszczeniu samochodów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Wyczyszczone zostaną wszstkie elementy, nawet te najdrobniejsze oraz zregerewane i pozbawione rys.

Usuwanie rys z lakieru

Adamex Piotrków

Co robimy? - Usuwanie rys z lakieru

Efektem tych prac będzie całkowite lub za znacznym stopniu usunięcie drobnych zarysowań z powierzchni samochodu. Nasze usługi kierujemy do mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Jest to element detailingu, który może być jako usługa oddzielna lub w pakiecie. Zachęcamy do skorzystania z usługi usuwanie rys z lakieru.

 

Usługa ta ma celu skuteczne usunięcie plam nawet tych uporczywych oraz wyczyszczenie tapicerowanych elementów samochodu takich jak fotele czy podsufitka.

Proponujemy w ramach detailingu oczywiście na życzenie klienta nabłyszczenie elementów samochodowych takich jak plastiki czy lakier samochodowy. Jeżeli klient preferuje matowe wykończenia to również o taki wygląd zadbamy.

W ramach usługi detailingu wykonujemy również czyszczenie i korektę zarysowań na felgach samochodowych.

Usuniemy żrące i szkodliwe dla lakieru samochodowego takie jak smoła, zabrudzenia metaliczne i inne resztki asfaltu. Następnie wypolerujemy w celu usunięcia fizycznie rys, wżerów po kwaśnym deszczu, plam czy oksydacji.

Zadbamy o prawidłwą konserwację każdego elementu samochodu od drobnych elementów począwszy po usuwanie rys z lakieru i jego korektę.

Adamex pranie tapicerek piotrków

Detailing auta

Oferujemy profesjonalne usługi czyszczenia i odplamiania  tapicerek samochodowych jak również wyczyszczenie i odnowienia każdego nawet najdrobniejszego elementu samochodu.

 

Korekta lakieru samochodowego Piotrków Trybunalski

Dla większości kierowców samochód, a dokładniej mówiąc jego wygląd jest bardzo ważny. Jego wygląd może to być główny czynnik tego, jak nas postrzegają inni użytkownicy dróg i przechodnie.

Czyszczenie samochodów

Oprócz doskonale wyglądającego auta z zewnatrz ważne jest równiż abysmy mogli komfortowo się czuć podczas jego uzytkowania  i dlatego należy czyścići dezynfekować wnętrze kazdgo pojazdu.

Firma Adamex

Co nas wyróżnia?

Oferty specjalne

Dla stałych klientów mamy specjalne ofert cenowe lub w formie gratisów

Konkurencyjne ceny

Z nami zawsze możesz negocjować warunki wykonania usługi oraz jej cenę

Firmy i instytucje

Wykonujemy detajling samochodów firmowych osobowych i dostawczych

Profesjonalnie

Nasz zespół fachowców wykonuje odpowiedzialnie swoja pracę

Terminy

Dokładamy starań aby terminy realizacji usługi były dogodne dla klienta

Usuwanie rys z lakieru

W ramach detajlingu wykonujemy również usługę korekta lakieru samochodowego.